CZ a SK programy ze satelitu

ASTRA 3A – SKYLINK

Z této družice můžete přijímat mnoho placených i neplacených televizních a rozhlasových programů. Pro příjem je potřeba digitální satelitní přijímač HD S2 s vestavěným dekodérem Irdeto nebo ViacessOrca, případně televizor se satelitním přijímačem HD S2 vybavený rozhraním PCMCIA pro vložení CI+ dekódovacího modulu Irdeto nebo ViacessOrca, a také dekódovací kartu, protože většina progtamů je kódovaná. Pokud budete kupovat nový satelitní přijímač podívejte se na stránky www.skylink.cz, kde je seznam doporučených homologovaných přijímačů, vhodných pro příjem těchto programů. Doporučené přijímače mají na čelním panelu označení Skylink Redy. Doporučený průměr paraboly je minimálně 70 cm. Při menším průměru paraboly, může obraz při špatném počasí vypadávat nebo kostičkovat.
Satelitní televize Skylink Vám také přináší službu Skylink Live TV – internetovou televizi s videopůjčovnou, která je Vám nyní k dispozici jako součást Vašeho aktuálního balíčku. Tyto programy můžete sledovat až na čtyřech internetových zařízeních zdarma.
Karty Skylink HD na neomezený provoz se prodávají za cca. 499 Kč + 999 Kč jednorázová aktivace karty. Placené programy lze aktivovat na počkání u nás. Zde lze zaplatit také servisní poplatek, pokud vám stačí sledovat pouze základní balíček Digitál. Komu to nevyhovuje, může platit složenkou, převodem z účtu nebo přes SIPO.
Placené programy se aktivují v balíčcích po několika desítkách programů.
Instalaci s veškerou výbavou lze u nás pořídit od 1 Kč.

Ceník tarifů a placených programů karet Skylink
Aktuální frekvence programů Skylink

THOR – Free SAT

Z této družice můžete přijímat mnoho českých programů. Instalaci s veškerou výbavou lze u nás pořídit od 300 Kč. Měsíční paušál je nejnižší ze všech poskytovatelů. Parabola může mít průměr od 60 cm. Satelitní televize freeSAT se stala členem rodiny televize Skylink a přináší Vám službu Skylink Live TV – internetovou televizi s videopůjčovnou, která je Vám nyní k dispozici jako součást Vašeho aktuálního freeSAT balíčku

Ceník tarifů a placených programů karet Free SAT
Aktuální frekvence programů Free SAT