CZ a SK programy ze satelitu

ASTRA 3A – SKYLINK

Z této družice můžete přijímat mnoho placených i neplacených televizních a rozhlasových programů. Pro příjem je potřeba digitální satelitní přijímač HD S2 s vestavěným dekodérem Irdeto, nebo digitální přijímač, případně televizor se satelitním přijímačem HD S2 vybavený rozhraním PCMCIA pro vložení dekódovacího modulu Irdeto, a také dekódovací kartu, protože většina progtamů je kódovaná. Pokud budete kupovat nový satelitní přijímač podívejte se na stránky www.skylink.cz, kde je seznam doporučených homologovaných přijímačů, vhodných pro příjem těchto programů. Doporučené přijímače mají na čelním panelu označení Skylink Redy nebo Irdeto. Doporučený průměr paraboly je minimálně 70 cm. Při menším průměru paraboly, může obraz při špatném počasí vypadávat nebo kostičkovat.
Karty Skylink HD na neomezený provoz se prodávají za cca. 499 Kč + 999 Kč jednorázová aktivace karty. Placené programy lze aktivovat na počkání u nás. Zde lze zaplatit také servisní poplatek, pokud vám stačí sledovat pouze základní balíček Digitál. Komu to nevyhovuje, může platit složenkou, převodem z účtu nebo přes SIPO.
Placené programy se aktivují v balíčcích po několika programech.
Instalaci s veškerou výbavou lze u nás pořídit od 1 Kč.

Ceník tarifů a placených programů karet Skylink
Aktuální frekvence programů Skylink


THOR – DIGI TV CZ

DIGI CZ je jediný televizní operátor v Česku, který programy mnoha televizních stanic přináší zákazníkům dvěma cestami – prostřednictvím internetového připojení i přes satelit. Společnost na českém trhu působí od roku 2006 pod obchodní značkou DIGI TV a od října 2015 pod obchodní značkou Nová DIGI TV. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. DIGI CZ si udržuje silnou pozici na poli digitálního vysílání zejména stabilní cenovou politikou, širokou nabídkou, exkluzivními programy a výhradními právy k řadě prestižních sportovních soutěží. DIGI CZ je jediným čistě českým televizním operátorem na trhu. Všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.
Pro sportovní zájemce společnost nabízí samostatný programový balíček SPORT PLUS. Vychází vstříc především fotbalovým fanouškům, kteří nyní budou moci sledovat Premier League, Sky Bet Championship a španělskou La Ligu vysílanou exkluzivně na kanálech Digi Sport, aniž by byli nuceni kvůli atraktivní sportovní nabídce měnit dosavadního poskytovatele služeb placené televize. Za 349 Kč měsíčně získají možnost sledovat fotbalové přenosy a další exkluzivní sportovní soutěže, které jsou v nabídce Nové DIGI TV.
Samostatný balíček SPORT PLUS je vstřícný krok vůči všem sportovním fanouškům, kteří si dříve pořídili programovou nabídku od jiného poskytovatele, ale současně by rádi sledovali sportovní soutěže, které v ČR nabízí jen Nová DIGI TV. K tomu, aby ke sportovnímu obsahu v nabídce Nové DIGI TV získali přístup, tedy nově není potřeba měnit poskytovatele nebo si objednávat základní programovou nabídku s podobnými kanály od dvou operátorů najednou. I když dnes není nikterak složité změnit poskytovatele televizních programů, je to pro řadu zákazníků stále bariéra, kterou vnímají. Věříme, že zákazníci, kteří k Nové DIGI TV teď přijdou jen kvůli sportům, nakonec zůstanou a pořídí si od nás celou bohatou programovou nabídku. Nová DIGI TV je volbou s televizními programy pro celou rodinu a s nejlepším poměrem nabídky a ceny na našem trhu.
DIGI CZ nabízí programový balíček SPORT PLUS jak pro zákazníky se satelitním, tak s internetovým příjmem televizního signálu. Aktuální nabídka je platná do konce roku s tím, že se smlouva se zájemci uzavírá na dva roky. Programovou nabídku SPORT PLUS lze sledovat pouze na jednom zařízení a balíček je možné zakoupit jen samostatně, nelze jej tedy kombinovat s jinými balíčky, jež společnost DIGI CZ jak příjemcům satelitního, tak internetového vysílání nabízí.
Balíček SPORT PLUS zahrnuje celkem 15 převážně sportovních programů: Digi Sport 1, Digi Sport 2, Digi Sport 3, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Arena Sport, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Golf Channel, ČT Sport, ČT 1, ČT 2 a ČT 24. Většina programů je k dispozici v HD rozlišení. Hlavním lákadlem pro sportovní fanoušky jsou programy Digi Sport, jež nabízejí exkluzivní přenosy z anglické Premier League, z druhé anglické nejvyšší soutěže Sky Bet Championship a ze španělské La Ligy. Na své si přijdou i fanoušci ostatních sportů. Od nového roku například přibydou na obrazovkách Digi Sport přenosy z tenisového okruhu ATP.

Aktuální frekvence programů DIGI TV CZ


THOR – Free SAT

Z této družice můžete přijímat mnoho českých programů. Instalaci s veškerou výbavou lze u nás pořídit od 300 Kč. Měsíční paušál je nejnižší ze všech poskytovatelů. Parabola může mít průměr od 60 cm.

Ceník tarifů a placených programů karet Free SAT
Aktuální frekvence programů Free SAT


EUTELSAT 16 – FLIX TV

Z této družice můžete přijímat mnoho českých programů. Parabola musí mít průměr 90 cm.
Instalaci s veškerou výbavou lze u nás pořídit od 1 Kč

Aktuální frekvence programů FLIX TV